Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik Miran Rems
  • Jernej Kolman
  • Branko Fajfar
  • Vojka Jesenko
  • Darko Marolt

Mandatno obdobje 2018 do 2022

09.03.2020 ob 19.00
13.01.2020 ob 19.00
02.12.2019 ob 20.00
03.06.2019 ob 19.00
08.04.2019 ob 20.00
11.03.2019 ob 18.00
21.01.2019 ob 18.00
07.01.2019 ob 20.00
18.12.2018 ob 19.00
;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.